Hizmetlerimiz

Hizmet İçeriklerimizi Ve Detaylarımızı Sayfamızda Bulabilirsiniz. Djital Ortamla İlgili Soru Ve Sorunlarınızda Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz.

Sosyal Medya
Sosyal Medya

Sosyal medyada markanız hakkında yapılan her türlü yorumlarla ilgili analiz ve raporlamalar sunar, oluşabilecek online krizlere önceden önlem alarak destek oluruz. Markalarınız tescil edilir, isim haklarınız alınır yönlendirmeler yapılır.

Web Tasarım
Web Tasarım

Web tasarımı konusunda profesyonel dizaynlarımız ve son derece kaliteli alt yapımız ile sadece portföyünüzü sergilemek ile kalmaz yeni müşterilere internet ortamında ulaşmanızı sağlarız.

Yazılım Danışmanlığı
Yazılım Danışmanlığı

Danışmanlık; Bir kurum ya da bir kişiye [o kişinin veya kurumun uzmanlık alanı ile ilgili] istikamet verebilecek bilgi verme ve tecrübe aktarma işidir.

SEO Hizmeti
SEO Hizmeti

SEO denince akla ilk gelen İlk sıra il sayfa SEO . Kendimize has SEO teknikleri ile profesyonel arama motoru optimizasyonu yapmaktayız.

Google Reklam
Google Reklam

Ölçülebilirdir. Kârı, maliyeti, dönüşüm oranı, performansı ölçülebilir.Ayrıntılı yer hedefleme mevcuttur. Ülke, şehir, bölge ve yerel hedefleme vardır.

Android Uygulama
Android Uygulama

Mobil uygulama ve mobil yazılım konusunda uzman ve kendini sürekli yenileyen ekibimiz, mobil uygulama sektörüne getirdiği yenilikçi bakış açısı ve en son teknoloji platformlarla geliştirdiği birçok mobil uygulamayı hizmete sundu.

IOS Uygulama
IOS Uygulama

iPhone, iPad, Apple Watch ve Apple TV için eticaret siteleri, web siteleri, mobil uygulamalar hazırlar ve geliştiririz. Ekibimiz güncel teknolojileri takip eder ve her yeni iOS sürümünü ve cihazları detaylıca inceleyerek hazırladıkları uygulamaları güncel tutarlar.

Google Kayıt
Google Kayıt

Google Altyapısı Olan İçeriklere Firmanızın Kayıtlarını Tamamlama Düzenleme Kontrol Çalışmaları.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.